Sleva!

Opakovaně použitelná maska FFP2

Original price was: 29,90€.Current price is: 14,90€. TTC

📦 Dodává Kit-Survie.org


PROBÍHAJÍCÍ VÝPRODEJ
Tuto masku nabízíme s 50% slevou.

(Poslední dostupné položky).

  • Připraveno k použití (filtr KN95 v kazetě) ;
  • Ultralehký: pouze 99 gramů;
  • Jednoduchá kazeta(diskrétnější než masky s dvojitou kazetou) ;
  • Pohodlné a robustní;
  • Nastavitelný popruh.

Další kompatibilní filtry

prodává se zde

.

Popis

⚠️ Toto zboží lze zaslat pouze v rámci Evropské unie (Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko).

Masky FFP2 (odpovídající úrovni ochrany KN95 v čínské normě) poskytují nejvhodnější úroveň ochrany proti Covid-19 a chrání ostatní i uživatele, na rozdíl od chirurgických masek určených k filtraci vydechovaného, nikoli vdechovaného vzduchu.

Norma KN95 zajišťuje, že je odfiltrováno nejméně 95 % suspendovaných částic. Pro srovnání, úroveň ochrany FFP2 podle evropské normy zajišťuje filtraci nejméně 94 % stejných částic, takže úroveň ochrany KN95 je o něco vyšší než FFP2.

Vzhledem k ceně tohoto typu masky a četnosti, s jakou se nyní musí nosit, však mnoho uživatelů hledá masky FFP2 pro opakované použití.

Tyto masky jsou mnohem úspornější a obvykle se dodávají se dvěma kazetami s vyměnitelným filtrem. Po několika týdnech se začne obtížněji dýchat, protože filtry jsou zaneseny částicemi a je třeba je vyměnit.

Opakovaně použitelné masky FFP2 jsou však kritizovány pro svou nedostatečnou diskrétnost. Zařízení je na obličeji velmi dobře viditelné, většina modelů prodávaných online má na boku dvě velké filtrační patrony, takže vypadá jako plynová maska.

Proto jsme chtěli najít přechodnou masku FFP2 pro opakované použití, která by byla mnohem diskrétnější, na půli cesty mezi jednorázovou maskou a těmito impozantními maskami s dvojitou kazetou.

Namísto dvou bočních kazet má tato maska pouzejednu centrální kazetu. Aby bylo zachováno snadné dýchání a zároveň účinná filtrace vzduchu, je filtr na této kazetě větší než na maskách s dvojitým filtrem, ale také o něco plošší.

Každá maska se prodává připravená k použití, s filtrem KN95 již v kazetě. Efektivní a levné řešení pro účinnou a dlouhodobou ochranu před virem.

Další informace

Hmotnost 200 g