Sale!

Vairākkārt lietojama FFP2 maska

Original price was: 29,90€.Current price is: 14,90€. TTC

📦 Nosūtīts ar Kit-Survie.org


NOTIEK IZPĀRDOŠANA
Mēs piedāvājam šo masku ar 50% atlaidi.

(Pēdējie pieejamie priekšmeti).

  • Gatavs lietošanai (KN95 filtrs kārtridžā) ;
  • Īpaši viegls: tikai 99 grami;
  • Viena kasetne(diskrētāka nekā maskas ar divām kasetnēm) ;
  • Ērts un izturīgs;
  • Regulējama siksna.

Papildu saderīgi filtri

nopērkami šeit

.

Description

⚠️ Šo preci var nosūtīt tikai Eiropas Savienības teritorijā (Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Francija, Horvātija, Igaunija, Itālija, Īrija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Ungārija un Zviedrija).

FFP2 maskas (atbilst Ķīnas standartā noteiktajam KN95 aizsardzības līmenim) nodrošina vispiemērotāko aizsardzības līmeni pret Covid-19 un aizsargā gan citus, gan arī lietotāju, atšķirībā no ķirurģiskajām maskām, kas paredzētas izelpas, nevis ieelpotā gaisa filtrēšanai.

KN95 standarts nodrošina, ka tiek filtrēti vismaz 95 % suspendēto daļiņu. Salīdzinājumam – Eiropas standartā FFP2 noteiktais aizsardzības līmenis nodrošina vismaz 94 % šo pašu daļiņu filtrēšanu, tāpēc KN95 aizsardzības līmenis ir nedaudz augstāks nekā FFP2.

Tomēr, ņemot vērā šāda veida masku cenu un to, cik bieži tās tagad ir jāvalkā, daudzi lietotāji meklē daudzkārt lietojamas FFP2 maskas.

Šīm maskām, kas ir daudz ekonomiskākas, parasti ir divi kārtridži ar nomaināmu filtru. Pēc vairākām nedēļām elpošana kļūst apgrūtināta, jo filtri tiek pārslogoti ar daļiņām, un tie ir jānomaina.

Tomēr daudzkārt lietojamās FFP2 maskas tiek kritizētas par to diskrētuma trūkumu. Aprīkojums ir ļoti labi redzams uz sejas, un lielākajai daļai modeļu, kas tiek pārdoti tiešsaistē, ir divi lieli filtru kārtridži uz sāniem, kas piešķir gāzmaskas izskatu.

Tāpēc mēs ļoti vēlējāmies atrast starpproduktu FFP2 daudzkārt lietojamai maskai, kas būtu daudz diskrētāka, pusceļā starp vienreizlietojamo masku un šīm iespaidīgajām maskām ar dubulto kārtridžu.

Tādējādi divu sānu kasetņu vietā šai maskai ir tikaiviena centrālā kasetne. Lai saglabātu vieglu elpošanu, vienlaikus efektīvi filtrējot gaisu, šīs kasetnes filtrs ir lielāks nekā dubultfiltra masku filtri, bet arī nedaudz platāks.

Katra maska tiek pārdota lietošanai gatava, ar KN95 filtru jau kasetnē. Efektīvs, lēts un lēts risinājums efektīvai un ilgtermiņa aizsardzībai pret vīrusu.

Additional information

Weight 200 g