Akcija!

Daugkartinio naudojimo FFP2 kaukė

Original price was: 29,90€.Current price is: 14,90€. TTC

📦 Pristatė Kit-Survie.org


VYKSTA IŠPARDAVIMAS
Siūlome šią kaukę su 50 % nuolaida.

(Paskutinės turimos prekės).

  • Paruoštas naudoti (KN95 filtras kasetėje) ;
  • Itin lengvas: tik 99 gramai;
  • Viena kasetė(diskretiškesnė nei kaukės su dviem kasetėmis) ;
  • Patogus ir tvirtas;
  • Reguliuojamas dirželis.

Papildomi suderinami filtrai

parduodami čia

.

Aprašymas

⚠️ Ši prekė gali būti siunčiama tik Europos Sąjungoje (Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Graikijoje, Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kipre, Kroatijoje, Kipre, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje).

FFP2 kaukės (pagal Kinijos standartą atitinka KN95 apsaugos lygį) užtikrina tinkamiausią apsaugos nuo Covid-19 lygį ir apsaugo ne tik dėvėtoją, bet ir kitus asmenis, kitaip nei chirurginės kaukės, skirtos filtruoti iškvepiamą, o ne įkvepiamą orą.

Pagal KN95 standartą užtikrinama, kad būtų išfiltruota ne mažiau kaip 95 % suspenduotų dalelių. Palyginimui, pagal Europos standartą FFP2 apsaugos lygis užtikrina bent 94 % tų pačių dalelių filtravimą, taigi KN95 apsaugos lygis yra šiek tiek aukštesnis nei FFP2.

Tačiau, atsižvelgiant į šio tipo kaukių kainą ir į tai, kad dabar jas reikia dėvėti dažnai, daugelis naudotojų ieško daugkartinio naudojimo FFP2 kaukių.

Šios kaukės yra daug ekonomiškesnės, paprastai jos turi dvi kasetes su keičiamu filtru. Po kelių savaičių kvėpuoti pasidaro sunku, nes filtrai užsikemša dalelėmis ir juos reikia pakeisti.

Tačiau daugkartinio naudojimo FFP2 kaukės kritikuojamos dėl diskretiškumo trūkumo. Įranga labai gerai matoma ant veido, o dauguma internetu parduodamų modelių turi dvi dideles filtravimo kasetes šone, todėl atrodo kaip dujokaukė.

Todėl norėjome rasti tarpinę FFP2 daugkartinio naudojimo kaukę, kuri būtų daug diskretiškesnė, pusiaukelėje tarp vienkartinės kaukės ir šių įspūdingų kaukių su dviem kasetėmis.

Taigi vietoje dviejų šoninių kasečių šioje kaukėje yra tikviena centrinė kasetė. Kad būtų lengva kvėpuoti ir kartu veiksmingai filtruoti orą, šios kasetės filtras yra didesnis nei dvigubo filtro kaukių filtras, tačiau taip pat šiek tiek plokštesnis.

Kiekviena kaukė parduodama paruošta naudoti su KN95 filtru, kuris jau yra kasetėje. Tai veiksmingas sprendimas, leidžiantis efektyviai ir ilgai saugoti nuo viruso už mažesnę kainą.

Papildoma informacija

Svoris 200 g