Allahindlus!

Korduvkasutatav FFP2 mask

Original price was: 29,90€.Current price is: 14,90€. TTC

📦 Saadetud Kit-Survie.org


KÄIMASOLEV VABAMÜÜK
Pakume seda maski 50% soodsamalt.

(Viimased saadaval olevad tooted).

  • Kasutusvalmis (KN95 filter kassetis) ;
  • Ülikerge: ainult 99 grammi;
  • Ühe padruniga(diskreetsem kui topeltpadruniga maskid) ;
  • Mugav ja vastupidav;
  • Reguleeritav rihm.

Täiendavad ühilduvad filtrid

müüakse siin

.

Kirjeldus

⚠️ Seda toodet saab saata ainult Euroopa Liidu piires (Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Eesti, Hispaania, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Horvaatia, Küpros, Leedu, Läti, Luksemburg, Madalmaad, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Taani, Tšehhi Vabariik ja Ungari).

FFP2 maskid (vastab Hiina standardi kaitsetasemele KN95 ) pakuvad kõige asjakohasemat kaitsetaset Covid-19 vastu ja kaitsevad nii teisi kui ka kandjat, erinevalt kirurgilistest maskidest, mis on mõeldud pigem väljahingamise kui sissehingamise õhu filtreerimiseks.

Standard KN95 tagab, et vähemalt 95% hõljuvatest osakestest filtreeritakse välja. Võrdluseks: Euroopa standardis sätestatud kaitsetase FFP2 tagab vähemalt 94% samade osakeste filtreerimise, seega on KN95 kaitsetase veidi kõrgem kui FFP2.

Kuid arvestades seda tüüpi maskide hinda ja nende kasutamise sagedust, otsivad paljud kasutajad korduvkasutatavaid FFP2 maske.

Need maskid on palju säästlikumad, sest tavaliselt on nende maskide puhul kaks padrunit, mis sisaldavad vahetatavat filtrit. Mitme nädala pärast muutub hingamine raskeks, kuna filtrid on koormatud osakestega ja need tuleb välja vahetada.

Siiski kritiseeritakse korduvkasutatavaid FFP2 maske nende vähese diskreetsuse tõttu. Seadmed on näol väga hästi nähtavad, kusjuures enamikul internetis müüdavatel mudelitel on küljel kaks suurt filtrikassetti, mis annavad sellele gaasimaski välimuse.

Seetõttu soovisime leida vahepealse FFP2 korduvkasutatava maski, mis oleks palju diskreetsem, mis oleks poolel teel ühekordselt kasutatava maski ja nende imposantsete topeltkassettidega maskide vahel.

Seega on sellel maskil kahe külgkasseti asemel ainultüks keskne kassett. Selleks, et säilitada hingamismugavus, filtreerides samal ajal õhku tõhusalt, on selle kasseti filter suurem kui topeltfiltriga maskidel, kuid ka veidi lamedam.

Iga mask müüakse kasutusvalmis, KN95 filtriga, mis on juba kassetis. Tõhus ja odav lahendus tõhusaks ja pikaajaliseks kaitseks viiruse eest.

Lisainfo

Kaal 200 g